O Galerii

 

Serdecznie zapraszam do Rzemienia, Galeria Krukart, Rzemień 276b, gdzie znajduje się moja pracownia , a na piętrze magazyn i ekspozycja obrazów wystawionych na stronie Www.krukart.com. Zobacz obrazy na żywo. Zapraszam od 7 do 14.00. W innych godzinach i terminach proszę wcześniej o kontakt tel 506211406. Wpisz do GPS słowo krukart, a trafisz pod samą bramę. Zapraszam!

 

GALERIA KRUKART

Początki galerii Krukart sięgają 1995 roku, kiedy to Małgorzata Kruk związała swoje życie z malarstwem. Od tamtego czasu powstała ogromna ilośc prac tej artystki.  Obecnie pracownia artystyczna malarki znajduje sie w Rzemieniu k. Mielca, gdzie w pięknych okolicznościach przyrody podgląda nature i tworzy swoje prace. Tam tez można przyjechać by zobaczyć wykonane prace, jednak trzeba się zapowiedzieć. ( Tel 506211406) Na mapach Google, po wpisaniu słowa „krukart”, ukazuje się dojazd i można ustawić GPS.

Galeria sztuki Małgorzaty Kruk jest galerią jednego artysty. Od ponad 20 lat autorka tworzy swoje prace i umieszcza na internecie. W miarę rozwoju technologii informatycznych strony ulegały modyfikacjom. W 2018 roku powstała kolejna nowocześniejsza wersja strony krukart.com. 

(Strona główna starej strony poniżej)

Artystka maluje dużo prac jednocześnie i robi to z pasją. Przez wszystkie lata pracy stworzyła bardzo dużo obrazów olejnych i akwarel.  Funkcjonowanie galerii jest dynamiczne i obfituje w wiele zmian. Niewiele obrazów jest dostępnych na internecie dłużej niż 12 miesięcy. Jedne obrazy się pojawiają inne znikają z oferty.  Artystka robi komercyjne wystawy w dobrych hotelach.  Współpracuje z galeriami międzynarodowymi.

ARTYSTKA NIE WYKONUJE PRAC NA ZAMÓWIENIE !!!

Z przyjemnością informujemy też, że 2017 roku na Pinterescie powstało ogromne archiwum prac Małgorzaty Kruk, gdzie umieszczono ponad 4 tysiące prac.  Można tam prześledzić rozwój i zmiany jakie dokonywały się w twórczości artystki na przestrzeni lat.

Link do archiwum na stronie pinterest znajdą Państwo tutaj.

W 2018 roku powstał nowy pomysł. Fascynacja Bieszczadami skloniła artystke do zaangazowania sie w autorskie wyroby rzemieślnicze. Na bazie obrazów powstały projekty autorskie ; magnesy, kapliczki, ozdobne lusterka i stylizowane ramy.  W 2018 roku można było je nabyć w bieszczadzkich galeryjkach. Część tych wyrobów można zobaczyć w zakładce "RĘKODZIEŁO" .

Mamy nadzieje ze przeglądanie naszych stron sprawi Państwu wiele przyjemności

- Zespół Galerii KRUKART

 

https://ads.pinterest.com/advertiser/549759273322/conversions/tag/

 

 

   Oprawą naszych obrazów zajmuje się pracownia KRAMRAM

   Alina Surdej i Katarzyna Orłowska

   "Pracujemy w branży od 15 lat, nasz warsztat oferuje ponad 3000 ram.

   Możemy przesłać propozycję oprawy wybranego obrazu z krukart.com na Twój e-mail.

   Termin oprawy od 3 do 10 dni."

                      Zobacz Proponowane Ramy   
 
Wyszukiwarka obrazów